Vi som gör det

Zync består av CRM-specialister som sitter i Stockholm, Göteborg, Malmö och Kalmar och vi är en de främsta i Sverige på Dynamics 365. Vi har lång erfarenhet från många projekt som oftas innehåller en stor del verksamhetsutveckling.

Konferensbord
  • Daniel Evers

    Daniel Evers

    Partner
    +46 (0)708 406700
    daniel.evers@zync.se

    MerStäng
  • Hans Sandén

    Hans Sandén

    Partner
    +46 (0)704 151920
    hans.sanden@zync.se

    MerStäng
  • Stefan Simonsson (1)

    Stefan Simonsson

    Partner
    +46 (0)703 784475
    stefan.simonsson@zync.se

    MerStäng
  • Ulf Ny Bild 1Bild

    Ulf Davidson

    Partner
    +46 (0)733 129425
    ulf.davidson@zync.se

    MerStäng
  • Anders Hemsida (1)

    Anders Larsson

    Project Manager
    +46 (0)735 196304
    anders.larsson@zync.se

    MerStäng
  • Martin Ahlborn

    Martin Ahlborn

    Senior Consultant
    +46 (0)735 196302
    martin.ahlborn@zync.se

    MerStäng
  • Erik Toresson

    Erik Toresson

    Developer
    +46 (0)735 196306
    erik.toresson@zync.se

    MerStäng
  • Håkan R

    Håkan Ribbershed

    Developer/Support
    +46 (0)725 014949
    hakan.ribbershed@zync.se

    MerStäng
  • Male

    Joakim Davidsson

    Developer/Support
    +46 (0)703 270706
    joakim.davidsson@zync.se

    MerStäng
  • Male

    Pär Iwarson

    Developer/Marketing Consultant
    +46 (0)734 400343
    par.iwarson@zync.se

    MerStäng
  • Male

    Rikard Axelsson

    Developer/Support
    +46 (0)735 196301
    rikard.axelsson@zync.se

    MerStäng
  • Male

    Johan Stening

    Developer/Support
    +46 (0)735 196309
    johan.stening@zync.se

    MerStäng