Vi som gör det

Zync består av specialister som sitter i Stockholm, Göteborg, Malmö och Kalmar och vi är en de främsta i Sverige på Dynamics 365 [CRM+NAV]. Vi har lång erfarenhet inom dessa områden och med många projekt som oftas innehåller en stor del verksamhetsutveckling.

Konferensbord
  • Daniel Evers

    Daniel Evers

    Partner
    +46 708-40 67 00
    daniel.evers@zync.se

    MerStäng
  • Hans Sandén

    Hans Sandén

    Partner
    +46 704-15 19 20
    hans.sanden@zync.se

    MerStäng
  • Stefan Simonsson (1)

    Stefan Simonsson

    Partner
    +46 703-78 44 75
    stefan.simonsson@zync.se

    MerStäng
  • Ulf Ny Bild 1Bild

    Ulf Davidson

    Partner
    +46 733-12 94 25
    ulf.davidson@zync.se

    MerStäng
  • Martin Ahlborn

    Martin Ahlborn

    Senior Consultant
    +46 735-19 63 02
    martin.ahlborn@zync.se

    MerStäng
  • Anders Hemsida (1)

    Anders Larsson

    Project Manager
    +46 735 19 63 04
    anders.larsson@zync.se

    MerStäng
  • Håkan R

    Håkan Ribbershed

    Developer/Support
    +46 725-01 49 49
    hakan.ribbershed@zync.se

    MerStäng
  • Male

    Joakim Davidsson

    Developer/Support
    +46 (0)70 327 07 06
    joakim.davidsson@zync.se

    MerStäng
  • Erik Toresson

    Erik Toresson

    Developer
    +46 735 19 63 06
    erik.toresson@zync.se

    MerStäng